Moto

 

Jsme  prodejní centrum malých motocyklů a elektrokol na Vysočině.  Na všechny modely zajišťujeme základní servis a dodávky náhradních dílů včetně příslušenství.
 

 SKÚTR DO VAŠÍ FIRMY

Tento levný dopravní prostředek je vhodný i pro váš firemní vozový park.V celém světě se běžně používají skútry pro rozvážku drobných zásilek, cesty na poštu, po obchodech a skvěle poslouží i jako propagační prostředek vaší společnosti. Na přání zajišťujeme reklamní polepení podle vašeho návrhu. Vhodné i pro rozšíření služeb zákazníkům např. pro hotely, restaurace, půjčovny, městkou policii, náhradní prostředek nebo pravidelný rozvoz. 

Vybrané výhody skútru:


* možnost odpočtu DPH * řidičský průkaz B * nízká spotřeba paliva  od 1,0 do 2,5 L /100km  * nízké náklady na servis a ceny náhradních dílů * přihlášení skútru 300 až 500 Kč * žádné měření emisí * výhodné parkování ve městě  * FINANCOVÁNÍ

 Na zakoupené zboží nabízíme financování od společnosti ESSOX.

 


SORTIMENT 

  • skútry Kentoya, Motorro
  • elektrokola Motorro
  • náhradní díly, oleje, příslušenství, přilby, kufry, rukavice, zámky, plachty


SLUŽBY

  • záruční a pozáruční servis (u skútrů Maxon zajišťujeme pouze servis pozáruční, servis záruční zajišťuje konkurenční firma ve Žďáru nad Sáz.)

 

UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE KENTOYA

Naše firma vyřizuje reklamace pouze na zboží, které bylo zakoupené v naší prodejně.

V případě, že vlastníte skútr nebo elektrokolo v záruce výrobce, které nebylo zakoupeno v naší prodejně tyto reklamace nevyřizujeme ! Reklamace je nutno uplatňovat v místě prodeje nového zboží.

Na objednávku zajišťujeme servisní prohlídky běžné údržby i u skútrů a elektrokol zakoupených v jiné prodejně.

   Chcete se stát členem klubu Kentoya ? 

 

https://www.facebook.com/pages/Kentoya-klub/799912460091228?fref=nf

 

http://www.kentoya-club.com/